Kandıralı gençler yeni tesis istiyor

İlimizin en eski ve en köklü kulüplerinden olan Kandıra Gençlerbirliği, yeni futbol sahası ve tesis için her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ıdan müjdeli haber bekliyor.

Kandıralı gençler yeni tesis istiyor

SAHA YETERSİZ GELİYOR 

Uzun yıllardır Kandıra futboluna hizmet eden Kandıra Stadyumu hem saha olarak hem de tribün yetersizliği nedeniyle ilçe halkının isteklerine karşılık vermiyor. Eski olan kulüp ve tesis binası görsel açıdan çirkin görüntü verirken, Kandıra G.B A takımı, Kandıraspor altyapı takımları, Kandıra Ragbi takımı ile ilçe halkının spor yaptığı Kandıra Stadı’nda büyük karmaşa yaşanıyor. İlimiz sınırları içerisinde yer alan tüm ilçe, belde ve köy takımlarına yeni yatırımlar yapılarak modern tesislere kavuşurken, Kandıra ilçesi bu konunda kendilerini oldukça şansız hissediyor. 

 

MÜJDELİ HABER BEKLİYORLAR 

Genç sporculara daha iyi imkan sunmak ve ilçe takımını üst liglerde temsil etmeyi hedefleyen Kandıra Gençlerbirliği Kulübü yeni tesisin yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ıdan yardım istiyor.  70 yıllık mazisi bulunan ve tesis binasına ihtiyacı olduklarını vurgulayan Yeşil-Beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklamada,” Kandıra gençleri olarak bizim de güzel bir tesiste spor yapma hakkımız yok mu? Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’ı  Kandıralı gençler olarak  çok seviyoruz. Sizin de bizleri kırmayacağını biliyoruz. Sizden , tesis binamız için müjde bekliyoruz, sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz” ifadeleri kullanıldı.