FİAT'tan çılgın KAMPANYA

Türkiye'nin en çok satan otomobili Fiat Egea için çılgın bir kampanya var. Artık herkes araç sahibi olabilecek. Sadece sınırlı sayıda

FİAT'tan çılgın KAMPANYA

Çin menşeili araçların Türkiye pazarında söz sahibi olmaya başlamasıyla beraber Fiat Egea, çılgın bir kampanya daha başlattı. Türkiye'nin en çok satan otomobili, gücünü bu kez yaptığı Temmuz kampanyasında gösterdi ve fiyatları 245 bin TL düşürdü. Haberi duyan galerilere akın ediyor.

ÇİN VERGİSİ HAREKETE GEÇİRDİ

Çin merkezli araçlara gelen yüzde 40'lık ek vergiden sonra Avrupa merkezli araçlar yeniden tek söz sahibi olmak istiyor. Bu nedenle Türkiye pazarında Avrupalı otomobillerin çeşitli kampanyalarını görmeye başladık.

KAMPANYAYI FIAT DUYURDU

Kampanya kapsamında belirtilen 799.900 TL fiyat, Egea Sedan 1.4 Fire 95 HP modellerde tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatı üzerinden nakit indirim uygulanmış şekildedir, metalik renk ve ekstra donanımları içermemektedir. Kampanya kapsamındaki indirim oranları ve indirim tutarları araç modeli ve donanımlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kredi kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir.