Bilgievlerinde yaz okulu eğitimleri başladı

Çayırova Belediyesi'nin bilgievlerinde yaz okulu eğitimleri başladı. Çocuklar ve gençler, bilgievlerinde alacakları eğitimlerle yaz tatillerini dolu dolu geçirecek.

Bilgievlerinde yaz okulu eğitimleri başladı

Çayırova Belediyesi’nin bilgievlerinde yaz okulu eğitimleri başladı. Çocuklar ve gençler, bilgievlerinde alacakları eğitimlerle yaz tatillerini dolu dolu geçirecek.

Eğitime büyük önem veren ve bu noktada birçok çalışmayı hayata geçiren Çayırova Belediyesi, ilçedeki çocukların ve gençlerin yaz aylarını daha dolu dolu geçirmesi için bilgievlerinde yaz okulu kursları düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda biten kayıt sürecinin ardından, bilgievleri yaz okullarında eğitimler başladı. Zeka oyunları, okuma-yazma kursları, eğlenceli matematik, eğlenceli bilim, sokak oyunları, resim, müzik ve Kur’an-ı Kerim dallarında eğitim alan Çayırovalı çocuklar ve gençler, yaz aylarını verimli bir şeklide geçirecek.

Çayırova Belediyesi’nin yaz kursları sınav heyecanı yaşayan gençler için de başladı. 11. sınıftan 12. sınıfa geçen öğrenciler için yapılan yaz okulu üniversiteye hazırlık kursunda da eğitimler başladı. Kayıt sürecinin ardından Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ndeki Gençlik Merkezi’nde eğitim alan Çayırovalı gençler, TYT ve AYT sınavlarına yaz aylarından itibaren hazırlanmaya başladı.