Atan da tutan da Kocaeli'den

Millilerimizin Avusturya zaferinde başrol oynayan 2 golün sahibi Karamürselli Merih Demiral ve maç boyunca gösterdiği başarılı performansıyla maça damga vuran Kocaelispor altyapısından yetişen Mert Günok göğsümüzü kabarttı

Atan da tutan da Kocaeli'den

Millilerimizin Avusturya zaferinde başrol oynayan 2 golün sahibi Karamürselli Merih Demiral ve maç boyunca gösterdiği başarılı performans ve jeneriklik kurtarışıyla maça damga vuran Kocaelispor altyapısından yetişen Mert Günok göğsümüzü kabarttı.

İSMAİL YÜKSEK VE KEREM AKTÜRKOĞLU...

A Milli takımımızda sadece Karamürselli Merih Demiral ve Kocaelispor altyapısından yetişen Mert Günok değil, Gölcükspor alt yapısından yetişen İsmail Yüksek ve Kerem Aktürkoğlu da Avusturya zaferinde önemli rol oynadılar.

MERİH’TEN TARİHİ BAŞARI

Öte yandan Avusturya maçında 2 gol atan savunma oyuncumuz Merih Demiral, Avrupa Şampiyonaları finallerinde grup aşaması sonrası eleme maçlarında 2 gol atma başarısı gösteren ilk savunma oyuncusu olarak tarihe geçti.

KOCAELİSPOR DA TEBRİK ETTİ

Kocaelispor yönetimi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak, filiz lisansı Kocaelispor’da olan Mert Günok ve Karamürselli Merih Demiral ile ilgili, “Şehrimizin evladı Merih ve altyapımızda yetişmiş Mert, sizlerle gurur duyuyoruz!” mesajı yayımladı.