261 saat sonra enkazdan çıkarılan Mustafa Avcı, Mersin'e getirildi

Sağlık durumu iyi olan ancak 11 gün göçük altında kaldığı için bitkin görünen Avcı, 'Çok ağrılarım var, ne olduğunu hatırlamıyorum, çok yorgunum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Bak Kocaeli Haber - Son Dakika Kocaeli Haberleri - Dünya Haberleri - Kocaeli Haber - Merve Şener

Hatay'da depremde çöken özel hastanenin enkazından 261 saat sonra kurtarılan 34 yaşındaki Mustafa Avcı, Mersin Şehir Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı.
Kahramanmaraş merkezli iki depremin en büyük hasarı verdiği illerin başında gelen Hatay'da arama kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. İlk günden itibaren bir çok yaralı kurtaran AFAD koordinesindeki derneklerden, belediyelere, madencilerden kurumlara ait çok sayıdaki ekip, son olarak dün gece 261'inci saatte Özel Akademi Hastanesi’nin enkazından 34 yaşındaki Mustafa Avcı ile 26 yaşındaki Mehmet Ali Şakiroğlu'nu sağ olarak kurtardı. 261 saat sonra kurtarılan yaralılardan Mustafa Avcı, sahra hastanesinde ilk tedavisi sonrası Mersin'e sevk edildi.

261 saat sonra enkazdan çıkarılan Mustafa Avcı, Mersin'e getirildi

Ambulansla Mersin Şehir Hastanesi'ne getirilen ve bir ayağı sarılı olan Avcı tedaviye alındı.
Sağlık durumu iyi olan ancak 11 gün göçük altında kaldığı için bitkin görünen Avcı, "Çok ağrılarım var, ne olduğunu hatırlamıyorum, çok yorgunum" dedi.

261 saat sonra enkazdan çıkarılan Mustafa Avcı, Mersin'e getirildi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN